Licensed to Shropshire Co. ASA Champ Meet  HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 23/02/2014
               County Age Groups 2014 - 15/02/2014 to 23/02/2014               
                            County Age Groups 2014                             
                    Individual Rankings - Through Event 34                     
 
                     9 Year Olds Girls - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Megan Courtman                    9 NRHM              27  
               2 Chloe Blanks                      9 NSHM              12  
               3 Eloise Bowyer                     9 ECTM               6  
               4 Annie Grimsdale                   9 WTNM               5  
               5 Emily Starynskyj                  9 NRHM               2  
               6 Grace Hampton                     9 NSHM               1  
 
                     9 Year Olds Boys - Individual Scores                      
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Rhys Helliwell                    9 WTNM              26  
               2 Daniel Galloway                   9 NRHM              24  
               3 Travis Wood                       9 WCOM               8  
               4 Matthew Whitehead                 9 NRHM               4  
               5 jon King                          9 OADM               1  
               5 Callum Wilson                     9 OADM               1  
 
                    10 Year Olds Girls - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Esme Hughes                      10 ECTM              31  
               2 Eve Leleux                       10 WCOM              21  
               3 Abbie Nolan                      10 NRHM               9  
               4 Jodi Bletcher                    10 CRTM               4  
               5 Abigail Perry                    10 OSWM               2  
               5 Hannah Knowles                   10 WCOM               2  
               7 Matilda Dugdale                  10 NRHM               1  
               7 Natasha Dalziel                  10 SHWM               1  
 
                     10 Year Olds Boys - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Ben Holland                      10 ECTM              37  
               2 Harry Sanders                    10 NRHM              12  
               3 Omar Eldegwy                     10 ECTM               7  
               3 Oliver Smith-Machancoses         10 NRHM               7  
               5 Oliver Morgan                    10 LUDM               5  
               6 Joshua French                    10 OADM               3  
 
                    11 Year Olds Girls - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Lucy Armitage                    11 SHWM              43  
               2 Jade Hamilton                    11 ECTM              25  
               3 Phoebe Townsend                  11 ECTM              15  
               4 Gemma Hughes                     11 SHWM               6  
               5 Louise Edmunds                   11 NRHM               3  
               6 Abi Parker                       11 ECTM               2  
               7 Elle Humphries                   11 NRHM               1  
 
                     11 Year Olds Boys - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Charlie Hutchison                11 ECTM              42  
               2 Kazuki Oi                        11 WCOM              15  
               3 Dante Des-Rosier                 11 WCOM               9  
               4 Mitchell Hunt                    11 OSWM               8  
               4 Kareem Eldegwy                   11 ECTM               8  
               6 Henry Willis                     11 NRHM               5  
               7 Woody Goodall                    11 SHWM               4  
               8 Oliver Fox                       11 WHTM               1  
               8 Aaron Wilson                     11 OADM               1  
 
                    12 Year Olds Girls - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Ellinor Southward                12 ECTM              48  
               2 Rosie Holland                    12 ECTM              17.5
               3 Charlotte Williams               12 ECTM              17  
               4 Zara Leleux                      12 WCOM              12.5
               5 Ella Thatcher-Plant              12 WCOM               1  
 
                     12 Year Olds Boys - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Hector Pardoe                    12 ECTM              43  
               2 Adam Metcalf                     12 ECTM              34  
               3 Daniel Johnson                   12 WCOM              11  
               4 Kieran Morris                    12 OSWM               5  
               5 Joseph Care                      12 WCOM               2  
 
                    13 Year Olds Girls - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Holly Townson                    13 WCOM              41  
               2 Cameron Minifie                  13 NRHM              38  
               3 Sian Preston-Mcleod              13 WTNM               6.5
               4 Ellie Russell                    13 SHWM               3  
               4 Bethan Rogers                    13 CRTM               3  
               6 Grace Shorrock                   13 SHWM               2  
               7 Jenna Edmunds                    13 NRHM               1  
               8 Melissa Pugh                     13 SHWM               0.5
 
                     13 Year Olds Boys - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Joseph Small                     13 ECTM              32  
               2 Jack Manning                     13 WCOM              16.5
               3 Harry Bamforth                   13 ECTM              16  
               4 Micheal Doyle                    13 SHWM              11  
               5 Tyler Mclean                     13 ECTM               9  
               6 Morgan Jones                     13 OSWM               5  
               7 Samuel Neeld                     13 WCOM               2.5
               8 Tom Haden                        13 NRHM               2  
               8 Ben Speck                        13 OSWM               2  
 
                    14 Year Olds Girls - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Tazmin Pugh                      14 ECTM              41  
               2 Hannah Knight                    14 ECTM              23  
               3 Murrin Dalrymple                 14 ECTM              17  
               4 Eleanor Sykes                    14 SHWM              12  
               5 Jennie Ballinger                 14 NRHM               3  
               6 Ellie Hatton                     14 WCOM               1  
               6 Connie Sanders                   14 WCOM               1  
 
                     14 Year Olds Boys - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Jacob Blakemore                  14 WCOM              44  
               2 Aron Preece                      14 SHWM              19.5
               3 Luke Parker                      14 ECTM              15  
               4 Joel Roura                       14 WTNM              14  
               5 Chris Cummings                   14 WTNM               1.5
               6 Jack Corson                      14 LUDM               1  
 
                    15 Year Olds Girls - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Chloe Golding                    15 ECTM              41  
               2 Olivia Gardner                   15 ECTM              36.5
               3 Chantelle Ridgway                15 ECTM              12.5
               4 Lucy Fairbanks                   15 SHWM               3  
               5 Harriet Rothwell                 15 ECTM               2  
               5 Cerys Davies                     15 OSWM               2  
               7 Cerys Furlong                    15 NRHM               1  
               7 Lolly Latham                     15 SHWM               1  
               7 Hannah R Greig                   15 OSWM               1  
 
                     15 Year Olds Boys - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Jacob Jackson                    15 ECTM              41  
               2 Billy Hunt                       15 OSWM              24  
               3 James Bramhill                   15 WCOM              15  
               4 Edward Saxon                     15 SHWM               8  
               5 Tom Sykes                        15 SHWM               5  
               6 Thomas Holland                   15 ECTM               2  
 
                    16 Year Olds Girls - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Alex Harris                      16 WCOM              35  
               2 Issy Lester                      16 SHWM              19  
               3 Anouska Gwilliam                 16 ECTM              18  
               4 Emma Scriven                     16 NSHM               3  
               5 Chrissie Jones                   16 NRHM               2  
               6 Madeleine Wong                   16 WTNM               1  
 
                     16 Year Olds Boys - Individual Scores                     
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Hayden Griffiths                 16 ECTM              49  
               2 Will Slawson                     16 SHWM              21  
               3 Alfie Pardoe                     16 ECTM              19  
               4 Aaran Darley                     16 NRHM               2  
               4 Jordan Stamp                     16 CRTM               2  
               4 Jack Sanders                     16 WCOM               2  
 
                      17 & Over Girls - Individual Scores                      
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Llawen Rossell-Smith             17 ECTM              38  
               2 Claire Beddow                    17 SHWM              25  
               3 Shannon Hartley-Cain             18 WCOM               9  
               4 Kate Grindley                    17 SHWM               5  
               5 Heulwen Gilbert                  18 LUDM               2  
 
                      17 & Over Boys - Individual Scores                       
           Place Name                            Age Team          Points
      =====================================================================
               1 Daniel Jones                     17 OSWM              42  
               2 Callum Nortje                    17 ECTM              41  
               3 Elliot Hughes                    17 ECTM               6  
               4 Tom Horswood                     17 SHWM               5  
               5 Adam Fear                        21 LUDM               2  
               6 Max Dalziel                      17 SHWM               1  
               6 Tal Davies                       17 OSWM               1