Licensed to Shropshire Co. ASA Champ Meet
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 16/02/2014 05:59 PM
               County Age Groups 2014 - 15/02/2014 to 23/02/2014               
                            County Age Groups 2014                             
                                    Results                                    
 
Event 9  Boys 9 Year Olds 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rhys Helliwell             9 Wellington           3:52.23    3:44.86    3  
  2 Daniel Galloway            9 Northgate            4:13.74    4:18.56    2  
 
Event 9  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ben Holland               10 Titans               2:58.90    2:58.21    3  
  2 Omar Eldegwy              10 Titans               3:47.67    3:55.21    2  
 
Event 9  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Charlie Hutchison         11 Titans               2:35.45    2:26.51    3  
  2 Kazuki Oi                 11 Wrekin               3:10.50    3:02.51    2  
  3 Oliver Fox                11 Wasps                3:25.13    3:28.86    1  
 -- Kareem Eldegwy            11 Titans               3:03.86         DQ  
 
Event 9  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hector Pardoe             12 Titans               2:29.40    2:27.93    3  
  2 Daniel Johnson            12 Wrekin               2:51.49    2:41.17    2  
 
Event 9  Boys 13 Year Olds 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harry Bamforth            13 Titans               2:47.70    2:35.01    3  
  2 Tom Haden                 13 Northgate            2:44.06    2:40.32    2  
  3 Micheal Doyle             13 Shrewsbury           2:52.90    2:44.57    1  
 
Event 9  Boys 14 Year Olds 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob Blakemore           14 Wrekin               2:23.30    2:20.66    3  
  2 Aaron Preece              14 Shrewsbury           2:48.64    2:39.54    2  
 
Event 9  Boys 15 Year Olds 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob Jackson             15 Titans               2:13.97    2:10.71    3  
  2 Thomas Holland            15 Titans               2:39.18    2:34.99    2  
 
Event 9  Boys 16 Year Olds 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayden Griffiths          16 Titans               2:13.53    2:16.00    3  
  2 Alfie Pardoe              16 Titans               2:34.85    2:36.12    2  
 
Event 9  Boys 17 & Over 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callum Nortje             17 Titans               2:04.40    2:05.62    3  
 -- Elliot Hughes             17 Titans               2:19.52         DQ  
 
Event 10  Girls 9 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Megan Courtman             9 Northgate            3:23.66    3:19.18    3  
  2 Eloise Bowyer              9 Titans               3:53.67    3:50.62    2  
 -- Emily Starynskyj           9 Northgate            3:53.11         DQ  
 
Event 10  Girls 10 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eve Leleux                10 Wrekin               3:10.17    3:01.00    3  
  2 Esme Hughes               10 Titans               3:07.32    3:05.18    2  
  3 Matilda Dugdale           10 Northgate            3:31.60    3:18.33    1  
  4 Millie Edwards            10 Northgate            3:28.42    3:20.26  
  5 Layla Barnett             10 Northgate            3:28.76    3:21.75  
  6 Hannah Knowles            10 Wrekin               3:29.46    3:21.88  
 -- Natasha Dalziel           10 Shrewsbury           3:33.65         DQ  
 
Event 10  Girls 11 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lucy Armitage             11 Shrewsbury           2:41.57    2:36.60    3  
  2 Phoebe Townsend           11 Titans               2:43.99    2:41.81    2  
  3 Jade Hamilton             11 Titans               2:48.20    2:43.67    1  
  4 Gemma Hughes              11 Shrewsbury           2:49.85    2:48.49  
  5 Abi Parker                11 Titans               2:52.78    2:51.16  
  6 Ella Townson              11 Wrekin               2:54.36    2:52.02  
  7 Maddie Nicholson          11 Wasps                3:07.95    2:53.59  
  8 Sophia Motala-Evans       11 Shrewsbury           2:57.22    2:56.74  
  9 Elle Humphries            11 Northgate            3:03.42    3:01.40  
 10 Abi Whitehead             11 Northgate            3:03.20    3:01.80  
 11 Jade Phillips             11 Wasps                3:18.05    3:11.99  
 12 Mollie Rogers             11 Wasps                3:18.00    3:14.90  
 13 Jessica Michie            11 Oswestry             3:17.64    3:17.48  
 14 Hannah Shakeshaft         11 Titans               3:18.98    3:27.90  
 15 Emily Baker               11 Titans               3:18.97    3:39.58  
 
Event 10  Girls 12 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ellinor Southward         12 Titans               2:25.87    2:22.15    3  
  2 Rosie Holland             12 Titans               2:38.76    2:33.57    2  
  3 Zara Leleux               12 Wrekin               2:45.36    2:38.92    1  
  4 Ella Thatcher-Plant       12 Wrekin               2:48.39    2:41.25  
  5 Charlotte Williams        12 Titans               2:37.37    2:41.50  
  6 Chloe Cowie               12 Wrekin               2:52.43    2:50.78  
  7 Charlotte Harrower        12 Oswestry             2:55.11    2:51.21  
  8 Olivia Griffiths          12 Wellington           2:57.79    2:55.45  
  9 Tess Sanders              12 Wrekin               3:02.21    2:57.62  
 10 Charlotte Smith           12 Wasps                3:03.20    3:02.90  
 11 Sarala Chaterjee          12 Titans               3:05.83    3:05.10  
 12 Emily Bramhill            12 Wrekin               3:07.02    3:05.46  
 13 Emily Onley               12 Oswestry             3:05.06    3:08.71  
 
Event 10  Girls 13 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holly Townson             13 Wrekin               2:32.08    2:30.42    3  
  2 Cameron Minifie           13 Northgate            2:38.45    2:33.53    2  
  3 Ellie Russell             13 Shrewsbury           2:37.20    2:36.17    1  
  4 Sian Preston-Mcleod       13 Wellington           2:52.76    2:54.84  
  5 Jenna Edmunds             13 Northgate            2:57.21    2:56.94  
 
Event 10  Girls 14 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tazmin Pugh               14 Titans               2:22.00    2:19.22    3  
  2 Hannah Knight             14 Titans               2:22.30    2:22.27    2  
  3 Murrin Dalrymple          14 Titans               2:33.60    2:23.34    1  
  4 Ellie Hatton              14 Wrekin               2:33.90    2:33.03  
  5 Ffion Gilbert             14 Ludlow               2:33.00    2:35.18  
  6 Megan Potts               14 Shrewsbury           2:36.49    2:36.23  
  7 Connie Sanders            14 Wrekin               2:38.47    2:37.60  
  8 Holly Himsworth           14 Wasps                2:49.56    2:42.90  
  9 Eden Moseley              14 Titans               2:53.28    2:43.22  
 10 Sarah Fewtrell            14 Wellington           2:51.16    2:47.48  
 11 Jennie Ballinger          14 Northgate            2:49.26    2:48.33  
 12 Sunetra Chaterjee         14 Titans               2:44.67    2:51.20  
 -- Eleanor Sykes             14 Shrewsbury           2:46.19         DQ  
 
Event 10  Girls 15 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chloe Golding             15 Titans               2:13.05    2:13.15    3  
  2 Olivia Gardner            15 Titans               2:17.82    2:20.47    2  
  3 Lucy Fairbanks            15 Shrewsbury           2:29.19    2:28.55    1  
  4 Chantelle Ridgway         15 Titans               2:28.92    2:29.48  
  5 Harriet Rothwell          15 Titans               2:28.72    2:31.16  
  6 Lolly Latham              15 Shrewsbury           2:44.09    2:43.10  
  7 Jodie Beddow              15 Shrewsbury           2:48.43    2:44.87  
  8 Cerys Furlong             15 Northgate            2:47.50    2:46.80  
 -- Cerys Davies              15 Oswestry             2:31.78         DQ  
 
Event 10  Girls 16 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alex Harris               16 Wrekin               2:29.54    2:27.23    3  
  2 Anouska Gwilliam          16 Titans               2:30.30    2:31.20    2  
 
Event 10  Girls 17 & Over 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Llawen Rossell-Smith      17 Titans               2:44.08    2:31.34    3  
  2 Claire Beddow             17 Shrewsbury           2:34.97    2:31.39    2  
  3 Shannon Hartley-Cain      18 Wrekin               2:29.92    2:38.91    1  
 
Event 11  Boys 10-11 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Charlie Hutchison         11 Titans               1:04.40    1:03.47    3  
  2 Dante Des-Rosier          11 Wrekin               1:13.81    1:10.29    2  
  3 Ben Holland               10 Titans               1:12.12    1:11.73    1  
  4 Kazuki Oi                 11 Wrekin               1:12.80    1:11.93  
  5 Kareem Eldegwy            11 Titans               1:18.80    1:13.77  
  6 Mitchell Hunt             11 Oswestry             1:11.17    1:14.12  
  7 Henry Willis              11 Northgate            1:18.57    1:14.79  
  8 Woody Goodall             11 Shrewsbury           1:18.01    1:15.16  
  9 Daniel Bowen              11 Northgate            1:16.93    1:16.60  
 10 Oliver Fox                11 Wasps                1:17.74    1:17.61  
 11 Sebastian Imber           11 Wasps                1:17.82    1:19.01  
 12 Josh Davies               11 Titans               1:18.86    1:23.50  
 13 Omar Eldegwy              10 Titans               1:18.88    1:24.64  
 
Event 11  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Adam Metcalf              12 Titans               1:02.00    1:01.75    3  
  2 Hector Pardoe             12 Titans               1:03.20    1:03.06    2  
  3 Daniel Johnson            12 Wrekin               1:07.25    1:06.06    1  
  4 Kieran Morris             12 Oswestry             1:09.93    1:06.56  
  5 Joseph Care               12 Wrekin               1:09.28    1:09.35  
  6 Ross Davies               12 Wellington           1:13.14    1:12.17  
  7 Ben Northall              12 Titans               1:14.28    1:16.39  
 
Event 11  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joseph Small              13 Titans                 59.90      59.05    3  
  2 Jack Manning              13 Wrekin               1:02.68    1:00.08    2  
  3 Ben Speck                 13 Oswestry             1:02.26    1:01.00    1  
  4 Micheal Doyle             13 Shrewsbury           1:06.41    1:02.68  
  5 Morgan Jones              13 Oswestry             1:06.39    1:02.77  
  6 Samuel Neeld              13 Wrekin               1:03.30    1:03.16  
  7 Harry Bamforth            13 Titans               1:01.80    1:03.19  
  8 Jack Finn                 13 Oakengates           1:08.14    1:07.18  
  9 Lloyd Davies              13 Shrewsbury           1:08.81    1:07.22  
 10 Tom Haden                 13 Northgate            1:08.10    1:07.70  
 11 Ewan Dalziel              13 Shrewsbury           1:09.40    1:12.41  
 12 Tom Piggott               13 Shrewsbury           1:17.19    1:15.27  
 13 Reilly Shanahan           13 Shrewsbury           1:45.60    1:34.85  
 
Event 11  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob Blakemore           14 Wrekin                 59.73      58.01    3  
  2 Luke Parker               14 Titans               1:02.55      59.46    2  
  3 Joel Roura                14 Wellington           1:01.75    1:01.60    1  
  4 Jack Corson               14 Ludlow               1:02.57    1:01.84  
  5 Aaron Preece              14 Shrewsbury           1:05.19    1:02.04  
  6 Chris Cummings            14 Wellington           1:04.22    1:03.50  
 
Event 11  Boys 15 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob Jackson             15 Titans                 54.81      55.07    3  
  2 Billy Hunt                15 Oswestry               58.55      56.54    2  
  3 James Bramhill            15 Wrekin                 58.42      58.28    1  
  4 Edward Saxon              15 Shrewsbury             58.81      59.47  
  5 Tom Sykes                 15 Shrewsbury             59.00      59.90  
  6 Jack Bacon                15 Titans               1:01.69    1:00.88  
  7 William Carter            15 Shrewsbury             59.55    1:01.76  
  8 Oliver Preece             15 Oakengates           1:02.34    1:01.78  
  9 Jack Davies               15 Wellington           1:02.63    1:04.09  
 10 Thomas Holland            15 Titans               1:02.88    1:04.63  
 
Event 11  Boys 16 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayden Griffiths          16 Titans                 54.42      54.75    3  
  2 Will Slawson              16 Shrewsbury             56.46      55.39    2  
  3 Jordan Stamp              16 Court                  59.27      58.55    1  
  4 Alfie Pardoe              16 Titans                 58.55      59.20  
  5 Hayden Gauge              16 Oswestry             1:02.47    1:01.94  
 
Event 11  Boys 17 & Over 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Daniel Jones              17 Oswestry               51.94      51.44    3  
  2 Callum Nortje             17 Titans                 56.02      53.24    2  
  3 Adam Fear                 21 Ludlow                 54.62      54.62    1  
  4 Max Dalziel               17 Shrewsbury             55.97      55.67  
  5 Elliot Hughes             17 Titans                 54.31      56.01  
  6 Tal Davies                17 Oswestry               56.83      56.46  
  7 Tom Horswood              17 Shrewsbury             57.41      56.73  
  8 Rob Wenlock               20 Mdsc                   58.22    1:00.14  
  9 Craig Judd                19 Oakengates           1:00.10    1:01.50  
 10 Jordan Angell             18 Ludlow               1:02.78    1:02.37  
 
Event 12  Girls 10-11 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jade Hamilton             11 Titans               1:26.50    1:26.87    3  
  2 Louise Edmunds            11 Northgate            1:36.62    1:29.23    2  
  3 Lucy Armitage             11 Shrewsbury           1:31.08    1:30.61    1  
  4 Elle Humphries            11 Northgate            1:36.42    1:32.33  
  5 Philippa Greenwood        11 Wasps                1:45.36    1:35.63  
  6 Maddie Nicholson          11 Wasps                1:41.12    1:38.12  
  7 Phoebe Townsend           11 Titans               1:38.40    1:38.37  
  8 Abi Parker                11 Titans               1:36.91    1:39.07  
  9 Hannah Moseley            11 Court                1:39.31    1:39.76  
 10 Katie Evans               11 Oswestry             1:42.49    1:40.04  
 11 Maisie Smith              11 Court                1:46.72    1:42.13  
 12 Esme Hughes               10 Titans               1:46.78    1:43.41  
 13 Abi Whitehead             11 Northgate            1:43.53    1:44.36  
 14 Sophia Motala-Evans       11 Shrewsbury           1:43.50    1:44.64  
 15 Jade Phillips             11 Wasps                1:46.01    1:46.58  
 16 Jessica Michie            11 Oswestry             1:45.91    1:46.63  
 17 Anya Preece               10 Shrewsbury           1:42.92    1:51.32  
 18 Hannah Shakeshaft         11 Titans               1:46.78    2:08.82  
 -- Gemma Hughes              11 Shrewsbury           1:44.61         DQ  
 
Event 12  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ellinor Southward         12 Titans               1:27.70    1:25.05    3  
  2 Charlotte Williams        12 Titans               1:28.02    1:25.70    2  
  3 Zara Leleux               12 Wrekin               1:38.78    1:31.68    1  
  4 Rosie Holland             12 Titans               1:34.68    1:32.11  
  5 Tess Sanders              12 Wrekin               1:34.89    1:33.53  
  6 Ella Thatcher-Plant       12 Wrekin               1:37.38    1:35.25  
  7 Charlotte Harrower        12 Oswestry             1:38.19    1:38.28  
  8 Sarala Chaterjee          12 Titans               1:36.49    1:39.83  
  9 Olivia Griffiths          12 Wellington           1:39.35    1:40.31  
 10 Chloe Cowie               12 Wrekin               1:39.10    1:40.41  
 11 Emily Bramhill            12 Wrekin               1:39.60    1:40.88  
 12 Lowri Morris              12 Mdsc                 1:40.11    1:41.39  
 13 Leigh Evans               12 Titans               1:40.28    1:57.24  
 -- Emily Onley               12 Oswestry             1:39.16         DQ  
 
Event 12  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cameron Minifie           13 Northgate            1:23.83    1:20.40    3  
  2 Holly Townson             13 Wrekin               1:31.07    1:25.88    2  
  3 Sian Preston-Mcleod       13 Wellington           1:28.81    1:26.63    1  
  4 Jenna Edmunds             13 Northgate            1:28.41    1:30.27  
 
Event 12  Girls 14 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eleanor Sykes             14 Shrewsbury           1:16.01    1:15.04    3  
  2 Jennie Ballinger          14 Northgate            1:19.92    1:19.16    2  
  3 Murrin Dalrymple          14 Titans               1:19.20    1:19.84    1  
  4 Tazmin Pugh               14 Titans               1:27.24    1:21.20  
  5 Ellie Hatton              14 Wrekin               1:23.00    1:21.71  
  6 Holly Himsworth           14 Wasps                1:29.15    1:23.54  
  7 Connie Sanders            14 Wrekin               1:25.46    1:26.46  
  8 Eden Moseley              14 Titans               1:28.30    1:29.77  
  9 Sarah Fewtrell            14 Wellington           1:28.94    1:30.44  
 10 Sunetra Chaterjee         14 Titans               1:30.87    1:33.11  
 11 Megan Potts               14 Shrewsbury           1:27.34    1:34.27  
 
Event 12  Girls 15 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chloe Golding             15 Titans               1:21.21    1:18.66    3  
  2 Olivia Gardner            15 Titans               1:21.71    1:20.85    2  
  3 Chantelle Ridgway         15 Titans               1:23.30    1:24.05    1  
  4 Cerys Davies              15 Oswestry             1:25.72    1:27.42  
  5 Harriet Rothwell          15 Titans               1:26.47    1:27.86  
  6 Jodie Beddow              15 Shrewsbury           1:26.86    1:28.38  
  7 Caitlin White             15 Wellington           1:27.93    1:30.74  
  8 Cerys Furlong             15 Northgate            1:28.72    1:31.94  
 
Event 12  Girls 16 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anouska Gwilliam          16 Titans               1:28.08    1:29.68    3  
 
Event 12  Girls 17 & Over 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Llawen Rossell-Smith      17 Titans               1:11.70    1:14.93    3  
 -- Kate Grindley             17 Shrewsbury           1:22.31         DQ  
 
Event 13  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Travis Wood                9 Wrekin                 37.02      36.08    3  
  2 Rhys Helliwell             9 Wellington             37.28      36.27    2  
  3 Matthew Whitehead          9 Northgate              40.28      37.32    1  
  4 Daniel Galloway            9 Northgate              38.96      37.71  
  5 William Timmins            9 Oakengates             44.63      37.90  
  6 Callum Wilson              9 Oakengates             40.57      39.15  
  7 Conal Smith                9 Court                  41.38      40.00  
  8 George Childs              9 Northgate              41.35      40.20  
  9 Samuel Townson             9 Wrekin                 47.50      41.64  
 
Event 13  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ben Holland               10 Titans                 33.03      32.44    3  
  2 Oliver Smith-Machancoses  10 Northgate              34.51      34.84    2  
  3 Harry Sanders             10 Northgate              37.07      35.44    1  
  4 Callum Parkes             10 Oakengates             38.96      37.15  
  5 Omar Eldegwy              10 Titans                 40.15      37.32  
  6 Harvey Davies             10 Northgate              39.93      37.44  
  7 Joshua French             10 Oakengates             38.15      37.53  
  8 William Rowlings          10 Court                  40.56      38.70  
  9 Sean Jenks                10 Court                  41.55      40.62  
 10 Keegan Wilson             10 Oswestry               40.39      42.59  
 11 Joshua Bush               10 Wellington             44.53      43.46  
 
Event 13  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Charlie Hutchison         11 Titans                 29.20      30.08    3  
  2 Mitchell Hunt             11 Oswestry               32.08      32.09    2  
  3 Henry Willis              11 Northgate              33.35      32.64    1  
  4 Kazuki Oi                 11 Wrekin                 34.50      33.45  
  5 Dante Des-Rosier          11 Wrekin                 34.05      33.79  
  6 Kareem Eldegwy            11 Titans                 36.13      34.61  
  7 Aaron Wilson              11 Oakengates             36.32      34.74  
  8 Daniel Bowen              11 Northgate              34.50      35.64  
  9 Joe Rowley                11 Shrewsbury             36.26      35.75  
 10 Sebastian Imber           11 Wasps                  36.63      35.79  
 11 Oliver Fox                11 Wasps                  35.72      35.94  
 12 Josh Davies               11 Titans                 36.77      37.00  
 13 Gabriel Wong              11 Wellington             37.25      37.11  
 14 Jack Cole                 11 Northgate              39.10      37.39  
 15 Thomas Clarke             11 Court                  40.53      38.35  
 16 Tom Vernon                11 Titans                 42.18      38.42  
 17 Fred Foley                11 Court                  41.87      42.73  
 
Event 13  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Adam Metcalf              12 Titans                 27.74      28.10    3  
  2 Hector Pardoe             12 Titans                 29.71      29.44    2  
  3 Kieran Morris             12 Oswestry               31.68      30.83    1  
  4 Joseph Care               12 Wrekin                 32.74      31.67  
  5 Daniel Johnson            12 Wrekin                 31.52      31.73  
  6 Ross Davies               12 Wellington             32.58      32.23  
  7 Connor Roberts            12 Northgate              33.10      32.97  
  8 Ben Northall              12 Titans                 34.22      33.02  
  9 Jacob Shinton             12 Northgate              35.93      34.17  
 10 Ben Trevor                12 Mdsc                   37.27      37.24  
 11 Joshua Ingham             12 Oakengates             39.28      37.94  
 12 Harry Price               12 Court                  39.35      41.63  
 
Event 13  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Joseph Small              13 Titans                 27.86      27.76    3  
  2 Jack Manning              13 Wrekin                 29.27      28.27    2  
  3 Ben Speck                 13 Oswestry               28.18      28.46    1  
  4 Morgan Jones              13 Oswestry               29.05      28.85  
  5 Samuel Neeld              13 Wrekin                 28.57      28.99  
  6 Harry Bamforth            13 Titans                 29.17      29.86  
  7 Jack Finn                 13 Oakengates             30.39      29.92  
  8 Micheal Doyle             13 Shrewsbury             29.80      30.15  
  9 Lloyd Davies              13 Shrewsbury             30.27      30.77  
 10 Ewan Dalziel              13 Shrewsbury             33.54      32.84  
 11 Tom Piggott               13 Shrewsbury             34.28      33.45  
 12 Benjamin Bush             13 Wellington             33.79      34.52  
 -- William Prince            13 Ludlow                 33.93         DQ  
 
Event 13  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob Blakemore           14 Wrekin                 27.20      27.17    3  
  2 Joel Roura                14 Wellington             30.78      29.07    2  
  3 Aaron Preece              14 Shrewsbury             29.47      29.08    0.5
  3 Chris Cummings            14 Wellington             29.43      29.08    0.5
  5 Tom Rowley                14 Shrewsbury             30.67      30.27  
  6 Charles Percox            14 Wrekin                 31.20      30.57  
 
Event 13  Boys 15 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob Jackson             15 Titans                 25.01      25.40    3  
  2 Tom Sykes                 15 Shrewsbury             27.26      26.25    2  
  3 Billy Hunt                15 Oswestry               25.72      26.30    1  
  4 Edward Saxon              15 Shrewsbury             27.03      26.79  
  5 James Bramhill            15 Wrekin                 27.42      27.38  
  6 Oliver Preece             15 Oakengates             28.45      28.09  
  7 Jack Bacon                15 Titans                 28.97      28.16  
  8 William Carter            15 Shrewsbury             27.20      28.26  
  9 Eddie Thomas              15 Ludlow                 28.62      28.30  
 10 Jack Davies               15 Wellington             28.77      28.58  
 11 Tom Turner                15 Shrewsbury             28.65      28.81  
 12 Haydn Finn                15 Oakengates             28.85      29.07  
 13 Thomas Holland            15 Titans                 28.98      30.40  
 
Event 13  Boys 16 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayden Griffiths          16 Titans                 25.05      25.47    3  
  2 Will Slawson              16 Shrewsbury             25.69      26.33    2  
  3 Alfie Pardoe              16 Titans                 27.22      27.85    1  
  4 Hayden Gauge              16 Oswestry               28.25      28.54  
  5 Toby Cordova              16 Mdsc                   28.18      28.62  
  6 Oliver Hughes             16 Oswestry               28.47      28.94  
 
Event 13  Boys 17 & Over 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Daniel Jones              17 Oswestry               24.01      23.99    3  
  2 Callum Nortje             17 Titans                 24.76      24.87    2  
  3 Adam Fear                 21 Ludlow                 25.43      25.24    1  
  4 Elliot Hughes             17 Titans                 25.15      25.88  
  5 Max Dalziel               17 Shrewsbury             26.84      25.99  
  6 Tom Horswood              17 Shrewsbury             25.89      26.04  
  7 Tal Davies                17 Oswestry               25.97      26.19  
  8 Rob Wenlock               20 Mdsc                   26.60      27.87  
  9 Jordan Angell             18 Ludlow                 28.04      28.39  
 
Event 14  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chloe Blanks               9 Mdsc                   45.89      43.57    3  
  2 Megan Courtman             9 Northgate              46.29      44.65    2  
  3 Grace Hampton              9 Mdsc                   55.05      48.50    1  
  4 Eloise Bowyer              9 Titans                 53.96      49.58  
  5 Caitlin Gemmill            9 Wellington             54.44      53.17  
 -- Poppy Mae Reynolds         9 Wellington             49.81         DQ  
 -- Abigail Cottam             9 Northgate              54.24         DQ  
 
Event 14  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Esme Hughes               10 Titans                 42.56      40.60    3  
  2 Jodi Bletcher             10 Court                  44.80      41.55    2  
  3 Eve Leleux                10 Wrekin                 44.16      42.66    1  
  4 Matilda Dugdale           10 Northgate              43.82      43.08  
  5 Anya Preece               10 Shrewsbury             46.90      43.96  
  6 Millie Edwards            10 Northgate              46.88      44.09  
  7 Hannah Knowles            10 Wrekin                 46.26      44.32  
  8 Layla Barnett             10 Northgate              46.03      44.65  
  9 Megan Thomas              10 Northgate              47.06      44.73  
 10 Keira Hughes              10 Wellington             50.66      44.97  
 11 Natasha Dalziel           10 Shrewsbury             46.19      45.64  
 12 Abigail Perry             10 Oswestry               47.51      47.44  
 13 Jessica Knowles           10 Northgate              49.97      48.49  
 14 Isobel Leck               10 Oakengates             50.97      50.36  
 -- Mia Harris                10 Wellington             48.20         DQ  
 
Event 14  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phoebe Townsend           11 Titans                 38.81      35.73    3  
  2 Lucy Armitage             11 Shrewsbury             35.99      36.37    2  
  3 Gemma Hughes              11 Shrewsbury             38.10      37.19    1  
  4 Jade Hamilton             11 Titans                 37.33      37.54  
  5 Kate Grimsdale            11 Wellington             39.80      37.93  
  6 Maddie Nicholson          11 Wasps                  40.77      38.95  
  7 Abi Parker                11 Titans                 41.90      39.29  
  8 Gwenith Rogers            11 Court                  41.83      40.02  
  9 Abi Whitehead             11 Northgate              40.72      40.18  
 10 Philippa Greenwood        11 Wasps                  42.57      40.34  
 11 Hannah Moseley            11 Court                  40.97      40.83  
 12 Louise Edmunds            11 Northgate              40.59      41.30  
 13 Ella Townson              11 Wrekin                 40.01      41.47  
 14 Elle Humphries            11 Northgate              41.50      42.02  
 15 Jessica Michie            11 Oswestry               43.62      42.28  
 16 Maisie Smith              11 Court                  47.59      42.41  
 17 Rebecca Wallace           11 Wellington             42.89      42.45  
 18 Mollie Rogers             11 Wasps                  44.66      42.46  
 19 Jemima Whitty             11 Northgate              44.16      42.89  
 20 Jade Phillips             11 Wasps                  43.90      45.19  
 21 Megan Nock                11 Wellington             47.60      45.47  
 22 Hannah Shakeshaft         11 Titans                 47.88      45.81  
 23 Emily Baker               11 Titans                 45.40      46.18  
 24 Millie Clarke             11 Mdsc                   47.88      46.76  
 25 Daniela Gelmetti          11 Shrewsbury             47.17      47.65  
 
Event 14  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ellinor Southward         12 Titans                 31.69      31.82    3  
  2 Charlotte Williams        12 Titans                 35.08      34.59    2  
  3 Zara Leleux               12 Wrekin                 36.83      35.62    1  
  4 Rosie Holland             12 Titans                 42.21      36.26  
  5 Charlotte Harrower        12 Oswestry               38.45      37.19  
  6 Ella Thatcher-Plant       12 Wrekin                 38.69      38.45  
  7 Charlotte Smith           12 Wasps                  40.43      38.55  
  8 Chloe Cowie               12 Wrekin                 39.60      38.83  
  9 Olivia Griffiths          12 Wellington             39.83      40.03  
 10 Tess Sanders              12 Wrekin                 41.11      40.90  
 11 Rosie Corston             12 Ludlow                 41.53      41.24  
 12 Lauren Hickinbottom       12 Wellington             41.99      41.72  
 13 Chloe Wilson              12 Oswestry               44.20      41.96  
 14 Freya Cox                 12 Northgate              43.98      42.08  
 15 Jessica Rotchell          12 Wellington             44.44      42.70  
 16 Emily Onley               12 Oswestry               41.46      42.75  
 17 Lowri Morris              12 Mdsc                   43.53      42.95  
 18 Ella Davies               12 Court                  44.60      43.33  
 19 Emily Bramhill            12 Wrekin                 44.15      43.49  
 20 Sarala Chaterjee          12 Titans                 43.73      44.56  
 21 Leigh Evans               12 Titans                 44.88      48.37  
 
Event 14  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cameron Minifie           13 Northgate              35.43      34.36    3  
  2 Holly Townson             13 Wrekin                 35.00      34.40    2  
  3 Bethan Rogers             13 Court                  37.88      37.92    1  
  4 Antoinette Greenwood      13 Wasps                  43.83      38.68  
  5 Emma Combes               13 Shrewsbury             40.06      39.22  
  6 Jenna Edmunds             13 Northgate              41.33      39.31  
  7 Sian Preston-Mcleod       13 Wellington             40.28      39.62  
  8 Yen Tran                  13 Court                  39.94      40.98  
  9 Molly Farmer              13 Wellington             41.91      41.00  
 10 Felicity Wall             13 Wellington             44.14      43.05  
 
Event 14  Girls 14 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tazmin Pugh               14 Titans                 31.10      30.44    3  
  2 Hannah Knight             14 Titans                 32.86      32.65    2  
  3 Murrin Dalrymple          14 Titans                 36.36      32.87    1  
  4 Ellie Hatton              14 Wrekin                 34.10      33.97  
  5 Eleanor Sykes             14 Shrewsbury             34.86      34.22  
  6 Holly Himsworth           14 Wasps                  35.58      35.19  
  7 Megan Potts               14 Shrewsbury             35.36      35.21  
  8 Connie Sanders            14 Wrekin                 34.79      35.31  
  9 Georgia Churm             14 Wellington             37.03      36.60  
 10 Eden Moseley              14 Titans                 38.61      36.79  
 11 Sarah Fewtrell            14 Wellington             37.66      36.96  
 12 Jennie Ballinger          14 Northgate              36.19      37.43  
 13 Sunetra Chaterjee         14 Titans                 39.36      39.05  
 
Event 14  Girls 15 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chloe Golding             15 Titans                 29.58      29.57    3  
  2 Olivia Gardner            15 Titans                 32.29      32.41    2  
  3 Hannah R Greig            15 Oswestry               34.52      33.79    1  
  4 Lucy Fairbanks            15 Shrewsbury             33.83      33.97  
  5 Chantelle Ridgway         15 Titans                 36.12      34.00  
  6 Harriet Rothwell          15 Titans                 34.20      35.06  
  7 Jodie Beddow              15 Shrewsbury             36.90      36.70  
  8 Lolly Latham              15 Shrewsbury             36.59      37.27  
  9 Cerys Furlong             15 Northgate              37.04      37.42  
 
Event 14  Girls 16 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alex Harris               16 Wrekin                 34.06      33.82    3  
  2 Anouska Gwilliam          16 Titans                 34.24      34.46    2  
  3 Madeleine Wong            16 Wellington             35.78      34.91    1  
  4 Isla Meredith             16 Ludlow                 36.14      36.57  
  5 Abi Leech                 16 Shrewsbury             36.09      36.78  
 
Event 14  Girls 17 & Over 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Claire Beddow             17 Shrewsbury             33.30      32.97    3  
  2 Shannon Hartley-Cain      18 Wrekin                 33.41      34.10    2  
  3 Llawen Rossell-Smith      17 Titans                 35.01      34.73    1  
 
Event 15  Boys 9 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rhys Helliwell             9 Wellington           7:30.25    6:54.30    3  
  2 Daniel Galloway            9 Northgate            7:14.08    7:03.87    2  
 -- Travis Wood                9 Wrekin               7:36.05         DQ  
 -- Matthew Whitehead          9 Northgate            8:27.90         DQ  
 
Event 15  Boys 10 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ben Holland               10 Titans               6:03.40    5:49.99    3  
  2 Harry Sanders             10 Northgate            6:58.64    6:42.41    2  
  3 Omar Eldegwy              10 Titans               7:01.42    6:58.93    1  
  4 Oliver Smith-Machancoses  10 Northgate            7:08.00    7:02.30  
 
Event 15  Boys 11 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Charlie Hutchison         11 Titans               5:24.02    5:07.05    3  
  2 Kareem Eldegwy            11 Titans               6:01.14    5:51.11    2  
  3 Kazuki Oi                 11 Wrekin               6:02.70    5:57.43    1  
  4 Dante Des-Rosier          11 Wrekin               6:40.66    6:30.78  
  5 Daniel Bowen              11 Northgate            6:29.07    6:32.41  
  6 Woody Goodall             11 Shrewsbury           7:08.10    6:32.84  
  7 Jack Cole                 11 Northgate            7:10.10    6:47.30  
  8 Sebastian Imber           11 Wasps                6:48.60    6:51.30  
  9 Josh Davies               11 Titans               7:10.55    6:54.48  
 -- Oliver Fox                11 Wasps                6:51.76         DQ  
 
Event 15  Boys 12 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hector Pardoe             12 Titans               5:16.12    5:16.53    3  
  2 Adam Metcalf              12 Titans               5:51.23    5:23.15    2  
  3 Daniel Johnson            12 Wrekin               5:40.82    5:30.27    1  
  4 Kieran Morris             12 Oswestry             6:20.10    5:55.25  
  5 Joseph Care               12 Wrekin               5:57.69    6:04.97  
  6 Connor Roberts            12 Northgate            6:28.94    6:25.54  
 
Event 15  Boys 13 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Micheal Doyle             13 Shrewsbury           5:30.95    5:16.75    3  
  2 Jack Manning              13 Wrekin               5:32.99    5:19.85    2  
  3 Harry Bamforth            13 Titans               5:20.73    5:20.38    1  
  4 Tom Haden                 13 Northgate            6:00.04    5:38.91  
 
Event 15  Boys 14 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob Blakemore           14 Wrekin               4:56.25    4:54.49    3  
  2 Aaron Preece              14 Shrewsbury           5:45.55    5:18.78    2  
  3 Joel Roura                14 Wellington           5:34.00    5:27.88    1  
  4 Tom Rowley                14 Shrewsbury           5:42.35    5:29.00  
  5 Charles Percox            14 Wrekin               5:58.50    5:42.35  
 
Event 15  Boys 15 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacob Jackson             15 Titans               4:53.75    4:47.82    3  
  2 James Bramhill            15 Wrekin               5:11.72    5:06.54    2  
  3 Billy Hunt                15 Oswestry             5:29.29    5:15.34    1  
  4 Thomas Holland            15 Titans               5:30.82    5:23.23  
 
Event 15  Boys 16 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayden Griffiths          16 Titans               4:35.60    4:34.79    3  
  2 Alfie Pardoe              16 Titans               4:59.57    4:50.91    2  
  3 Will Slawson              16 Shrewsbury           4:50.15    4:51.89    1  
 
Event 15  Boys 17 & Over 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callum Nortje             17 Titans               4:36.40    4:32.79    3  
  2 Daniel Jones              17 Oswestry             4:40.90    4:44.05    2  
  3 Elliot Hughes             17 Titans               4:47.00    4:49.50    1  
  4 Tom Horswood              17 Shrewsbury           4:53.93    4:56.19  
  5 Max Dalziel               17 Shrewsbury           5:21.37    5:05.87  
 
Event 16  Girls 9 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Megan Courtman             9 Northgate            7:52.60    7:25.50    3  
 
Event 16  Girls 10 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Esme Hughes               10 Titans               6:45.67    6:28.16    3  
  2 Eve Leleux                10 Wrekin               7:05.30    6:35.82    2  
  3 Natasha Dalziel           10 Shrewsbury           7:26.05    7:44.04    1  
 -- Matilda Dugdale           10 Northgate            7:50.13         DQ  
 
Event 16  Girls 11 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lucy Armitage             11 Shrewsbury           5:46.71    5:35.09    3  
  2 Jade Hamilton             11 Titans               5:41.25    5:39.64    2  
  3 Abi Parker                11 Titans               6:09.90    5:59.55    1  
  4 Phoebe Townsend           11 Titans               6:23.45    6:00.96  
  5 Elle Humphries            11 Northgate            6:27.60    6:16.43  
  6 Louise Edmunds            11 Northgate            6:24.82    6:19.21  
  7 Sophia Motala-Evans       11 Shrewsbury           6:29.42    6:31.77  
  8 Hannah Shakeshaft         11 Titans               7:10.58    8:10.43  
 -- Ella Townson              11 Wrekin               6:36.77         DQ  
 
Event 16  Girls 12 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ellinor Southward         12 Titans               5:15.50    5:13.93    3  
  2 Rosie Holland             12 Titans               5:28.94    5:30.49    2  
  3 Charlotte Williams        12 Titans               5:48.20    5:34.16    1  
  4 Ella Thatcher-Plant       12 Wrekin               5:45.18    5:39.46  
  5 Zara Leleux               12 Wrekin               5:56.52    5:49.03  
  6 Sarala Chaterjee          12 Titans               6:11.50    6:03.57  
  7 Tess Sanders              12 Wrekin               6:07.08    6:03.61  
  8 Chloe Cowie               12 Wrekin               6:24.50    6:11.76  
  9 Emily Bramhill            12 Wrekin               6:37.00    6:31.67  
 
Event 16  Girls 13 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cameron Minifie           13 Northgate            5:35.37    5:18.05    3  
  2 Holly Townson             13 Wrekin               5:32.10    5:20.26    2  
  3 Ellie Russell             13 Shrewsbury           5:46.20    5:34.51    1  
  4 Sian Preston-Mcleod       13 Wellington           6:24.25    6:03.56  
  5 Jenna Edmunds             13 Northgate            6:15.75    6:19.50  
 
Event 16  Girls 14 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tazmin Pugh               14 Titans               4:59.03    4:54.83    3  
  2 Murrin Dalrymple          14 Titans               5:03.28    5:05.94    2  
  3 Ellie Hatton              14 Wrekin               5:17.40    5:18.11    1  
  4 Connie Sanders            14 Wrekin               5:25.45    5:23.16  
  5 Eleanor Sykes             14 Shrewsbury           5:29.08    5:24.54  
  6 Eden Moseley              14 Titans               6:08.90    5:44.27  
  7 Jennie Ballinger          14 Northgate            5:58.18    5:48.26  
  8 Sunetra Chaterjee         14 Titans               5:52.42    5:58.38  
  9 Holly Himsworth           14 Wasps                6:11.00    6:00.09  
 10 Sarah Fewtrell            14 Wellington           6:08.16    6:02.84  
 
Event 16  Girls 15 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chloe Golding             15 Titans               4:59.70    4:57.29    3  
  2 Olivia Gardner            15 Titans               5:05.80    4:59.15    2  
  3 Chantelle Ridgway         15 Titans               5:17.13    5:17.59    1  
  4 Lucy Fairbanks            15 Shrewsbury           5:20.30    5:20.00  
  5 Harriet Rothwell          15 Titans               5:12.23    5:20.10  
  6 Lolly Latham              15 Shrewsbury           6:04.00    5:48.60  
  7 Cerys Furlong             15 Northgate            5:43.50    5:51.97  
 
Event 16  Girls 16 Year Olds 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alex Harris               16 Wrekin               5:15.50    5:14.68    3  
 
Event 16  Girls 17 & Over 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Llawen Rossell-Smith      17 Titans               5:10.89    5:17.15    3  
 
Event 17  Boys 9 & Over 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Daniel Jones              17 Oswestry               59.78      59.56    3  
  2 Callum Nortje             17 Titans               1:02.60    1:01.32    2  
  3 Hayden Griffiths          16 Titans               1:03.18    1:01.47    1  
  4 Will Slawson              16 Shrewsbury           1:03.58    1:02.78  
  5 Tal Davies                17 Oswestry             1:05.77    1:04.60  
  6 Alfie Pardoe              16 Titans               1:08.45    1:06.30  
  7 Tom Sykes                 15 Shrewsbury           1:08.12    1:06.75  
  8 Billy Hunt                15 Oswestry             1:08.11    1:06.93  
  9 Joseph Small              13 Titans               1:11.19    1:07.56  
 10 Max Dalziel               17 Shrewsbury           1:07.10    1:07.82  
 11 Jacob Blakemore           14 Wrekin               1:10.01    1:07.85  
 12 Edward Saxon              15 Shrewsbury           1:09.21    1:09.43  
 13 James Bramhill            15 Wrekin               1:09.50    1:09.53  
 14 Craig Judd                19 Oakengates           1:09.78    1:09.94  
 15 Adam Metcalf              12 Titans               1:11.27    1:11.08  
 16 Micheal Doyle             13 Shrewsbury           1:11.09    1:11.59  
 17 Ben Speck                 13 Oswestry             1:10.73    1:12.07  
 18 Jack Bacon                15 Titans               1:11.28    1:12.08  
 19 Jordan Angell             18 Ludlow               1:10.97    1:12.83  
 20 Hector Pardoe             12 Titans               1:11.28    1:12.96  
 21 Joel Roura                14 Wellington           1:10.56    1:13.53  
 22 William Carter            15 Shrewsbury           1:10.81    1:14.75  
 23 Charlie Hutchison         11 Titans               1:11.28    1:14.89  
 24 Thomas Holland            15 Titans               1:11.28    1:15.64  
 25 Harry Bamforth            13 Titans               1:11.27    1:16.50  
 26 Oliver Hughes             16 Oswestry             1:09.43    1:18.20  
 27 Tom Haden                 13 Northgate            1:10.92    1:19.14  
 -- Elliot Hughes             17 Titans               1:06.97         DQ  
 
Event 18  Girls 9 & Over 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chloe Golding             15 Titans               1:09.78    1:05.86    3  
  2 Tazmin Pugh               14 Titans               1:11.68    1:09.26    2  
  3 Olivia Gardner            15 Titans               1:12.39    1:09.43    1  
  4 Murrin Dalrymple          14 Titans               1:12.55    1:09.59  
  5 Ellinor Southward         12 Titans               1:14.18    1:10.69  
  6 Eleanor Sykes             14 Shrewsbury           1:13.46    1:10.98  
  7 Llawen Rossell-Smith      17 Titans               1:11.37    1:11.04  
  8 Alex Harris               16 Wrekin               1:14.23    1:11.43  
  9 Holly Townson             13 Wrekin               1:13.50    1:11.66  
 10 Cameron Minifie           13 Northgate            1:15.08    1:12.08  
 11 Ellie Hatton              14 Wrekin               1:12.55    1:12.41  
 12 Claire Beddow             17 Shrewsbury           1:15.90    1:12.79  
 13 Chantelle Ridgway         15 Titans               1:13.24    1:13.92  
 14 Harriet Rothwell          15 Titans               1:13.21    1:14.62  
 15 Connie Sanders            14 Wrekin               1:14.25    1:14.63  
 16 Isla Meredith             16 Ludlow               1:15.28    1:15.99  
 17 Anouska Gwilliam          16 Titans               1:16.97    1:16.56  
 18 Jennie Ballinger          14 Northgate            1:16.44    1:16.79  
 19 Shannon Hartley-Cain      18 Wrekin               1:16.58    1:17.22  
 20 Rosie Holland             12 Titans               1:16.98    1:17.83  
 21 Eden Moseley              14 Titans               1:16.97    1:18.54  
 22 Jade Hamilton             11 Titans               1:16.97    1:19.72  
 23 Megan Potts               14 Shrewsbury           1:16.00    1:22.36  
 24 Phoebe Townsend           11 Titans               1:16.98    1:22.51